KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Akvarell 10683017
nr 1068 3017
Rolf Lidberg
(1930-2005), Sverige
Akvarell, Rolf Lidberg (1930-2005), Troll, signerad. -78
Rolf Lidberg, svensk målare född 1930, död 2005.
Utrop:
5.000 kr
Såld:
2.200 kr
måndag 14 november 2016
kl 18:50:37
12/11 05:08:59
2.000 kr
14/11 18:45:37